Roostevabast terasest tee

Toote üksikasjad

Toru tee on toruliitmike tüüp, mis on ette nähtud torustiku ühendamiseks. Torustikuga saab torumees ühendada või jagada kahe eraldi toru voolu. Üldiselt kasutatakse sama läbimõõduga torude ühendamiseks standardset toruteed. Tee saab aga kasutada ka erineva läbimõõduga torude ühendamiseks, kui see sisaldab reduktorit. Meie toruteesid saab valmistada mitmesugustest materjalidest, mis sobivad erinevate rakenduste vajadustega. Lisaks sellele saab rahvusvaheliste klientide nõudmiste rahuldamiseks valmistada väga mitmesuguseid standardeid, näiteks ASME, DIN, JIS, EN jne.

Pakume sanitaartehnilisi, roostevabast terasest sanitaartehnilisi ja roostevabast terasest toruliitmikke, mis on valmistatud optimaalse kvaliteediga roostevabast terasest. Meie lai valik sanitaartehnilisi roostevabast terasest tee on kliendi seas tuntud tänu oma tõmbetugevusele. Need terasest toruliitmikud on erineva kvaliteediga ja viimistlusega vastavalt vajadusele.

Stainless Steel Tee manufacturers

Roostevabast terasest teetootjad


Stainless Steel Tee suppliers

Roostevabast terasest tee tarnijad


Stainless Steel Tee price

Roostevabast terasest tee hind


Spetsifikatsioonid:
1. Suurus: DN25-DN100, 1 "- 4"
2. Standardid: ISO, IDF, DIN, SMS, 3A
3. Materjal: SUS304, SUS316L
4. Filtreerimise täpsus: 0,45, 0,10, 0,65, 1,0, 3,0, 5,0, 10,0 (μm)
5. Filtrimaterjal: polütetrafluoroetüleen (PTFE), polüpropüleen (PP), polüeetersulfoon (PES / PS), PVDF (PVDF), nailon (N6, N66), segatav peen (CN - CA)
6. Töötemperatuur: <>
7. Filtri kogus: 1-14. a)
8. Ühendusvormid: keevitamine, sõnajalad, niit, äärik
9. Tihendusmaterjal: EPDM, FPM


Tüübid:
BS Pull Tee
SMS Tee
3A Tee
Klambri tee


Pind:
Sisepinnatöötlus: Ra≤0,8μm / 1,6μm
Välispinnatöötlus: Ra≤0,8μm / 1,6μm


Rakendus:
Ülimalt puhas vesi ja filtreerimine; Ülimalt puhas elektrooniliste keemiliste lahuste filtreerimine; Fermentatsioonipaak, mahutid, koostisosade purgid, steriilne heitgaas, sisselaskefiltrimine; Elektrooniline tööstuslik kõrge puhtusastmega gaaside filtreerimine.


Laia kogemuse ja teadmistega Beall Industry Group on üks juhtivaid roostevabast terasest teede tootjaid ja tarnijaid. Teie teenistuses on sadu kõrge kvalifikatsiooniga töötajaid. Võite olla kindel, et saate meiega koos roostevabast terasest tee konkurentsivõimelise hinnaga.


Hot Tags: roostevabast terasest tee, tootjad, tarnijad, hind, müük
Küsitlus

You Might Also Like