904 L roostevabast terasest leht/plaat

904 L roostevabast terasest leht/plaat
Räägime nüüd
Toote üksikasjad
Suuri kogemusi ja teadmisi, Beall tegevusvaldkond on üks juhtivaid 904l roostevaba leht plaadi tootjaid ja tarnijaid. Meil on kõrge kvalifikatsiooniga töötajate sadu teie teenistuses. Võite olla kindel saada konkurentsivõimelise hinnaga 904l roostevabast terasest leht/plaat müügiks siin.

N08904 / 904L roostevaba terasleht onkõrge korrosioonikindlus mitmeid protsessi keskkondades.. Hoiame 5000-10000 tonni roostevabast terasest laos umbes kord kuus. Üks suur varu hoidja Hiinas, pakume parimat hinda, kvaliteeti, toetust ja kiire tarneaeg
 

904L (UNS N08904) roostevabast terasest sulam on super austeniit roostevabast terasest, mis on mõeldud mõõduka kuni kõrge korrosioonikindlus mitmeid protsessi keskkondades. Kõrge kroomi ja nikli sisu, koos lisade molübdeeni ja vasest, tagada hea suurepärane korrosioonikindlus.

Kõrgelt legeeritud keemiaga — 25% niklit ja 4,5% molübdeen, 904L pakub hea kloriidi stressi korrosiooni lõhenemist vastupanu, armistumise ja üldist korrosioonikindlus parem 316 L ja 317L molübdeeni täiustatud roostevaba teras.

Algselt töötas sulamist 904L talub lahjendatud väävelhapet sisaldavate keskkondades. Samuti pakub hea vastupidavus muud anorgaanilised happed nagu kuum fosforhapet, kui ka Viimane orgaanilised happed.


Küsitlus