ERAÕIGUSLIK POLIITIKA

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas me teie isiklikku teavet käsitseme. Kasutadeswww.beallindustry.com(edaspidi "sait") nõustute oma isikuandmete säilitamise, töötlemise, edastamise ja avaldamisega, nagu on kirjeldatud selles privaatsuspoliitikas.

Kogumine

Võite sirvida seda saiti ilma isiklikke andmeid esitamata. Et saada teateid, uuendusi või nõuda lisateavetwww.beallindustry.comvõi sellel saidil võime koguda järgmist teavet: nimi, kontaktandmed, e-posti aadress, ettevõtte ja kasutaja ID;

saadetud või meilt saadetav kirjavahetus; mis tahes täiendav teave, mida soovite esitada; ja muu teave teie suhtluse kohta meie saidi, teenuste, sisu ja reklaamiga, sealhulgas arvuti ja ühenduse teave, statistika lehel vaadetes, liiklus saidile ja saidilt, reklaami andmed, IP-aadress ja standardne veebilogi teave.

Kui otsustate meile isikuandmeid edastada, nõustute selle teabe edastamise ja tallega meie serverites, mis asuvad Ameerika Ühendriikides.

Kasutada

Kasutame teie isiklikku teavet, et pakkuda teile taotlevaid teenuseid, teiega suhelda, probleemide tõrkeotsingut, kohandada oma kogemusi, teavitada teid meie teenustest ja saidi värskendustest ning mõõta huvi meie saitide ja teenuste suhtes.

Nagu paljud veebilehed, kasutame "küpsiseid", et täiustada teie kogemust ning koguda teavet Külastajate ja meie veebisaitide külastamise kohta. Palun vaadake jaotist "kas kasutame küpsiseid"? "küpsiste ja nende kasutamise kohta teabe saamiseks.

Avalikustamine

Me ei müü ega rendi teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele nende turunduslikel eesmärkidel ilma teie selgesõnalise nõusolekuta. Me võime avalikustada isiklikke andmeid, et vastata juriidilistele nõuetele, jõustada meie poliitikad, vastata väidetele, et postitamine või muu sisu rikub teiste õigusi, või kaitsta kellegi õigusi, vara või turvalisust. Selline teave avalikustatakse vastavalt kehtivatele seadustele ja määrustele. Samuti võime jagada isiklikku teavet teenusepakkujatega, kes aitavad kaasa meie äritegevusele ja meie ettevõtte pere liikmetele, kes võivad pakkuda ühist sisu ja teenuseid ning aidata avastada ja ennetada potentsiaalselt ebaseaduslikke tegusid. Kui plaanime ühendada või omandada mõne muu äriüksuse, võime jagada isiklikku teavet teise ettevõttega ja nõuda, et uus ühendatud üksus järgiks teie isikuandmete suhtes seda privaatsuspoliitikat.

Juurdepääsu

Te võite meile igal ajal juurde pääseda või seda uuendada, võttes meiega ühendust aadressilwww.beallindustry.com

Turvalisus
Me kohtleme teavet kui vara, mis tuleb kaitsta ja kasutada palju tööriistu, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Kuid nagu te ilmselt teate, võivad kolmandad osapooled ebaseaduslikult kinni püüda või pääseda juurde edastamis-või privaatkommunikatsioon. Seetõttu, kuigi me töötame väga raske, et kaitsta oma privaatsust, me ei luba, ja sa ei peaks ootama, et teie isiklik teave või privaatseid teateid jääb alati privaatsusele.
Üldine
Me võime seda poliitikat igal ajal värskendada, postitades muudetud terminid sellel saidil. Kõik muudetud tingimused jõustuvad automaatselt 30 päeva pärast seda, kui need algselt saidile sisestati. Küsimusi selle poliitika kohta, saatke meile e-kiri.