Mis on õmblusteta roostevabast terasest toru

Õmblusteta roostevabast terasest toru on pikk terasest, millel on õõnes ristlõige ja mille äärealadel pole õmblusi.

Õmblusteta roostevabast terasest torude valmistamise protsess on roostevabast terasest tooriku auk mulgustamiseks temperatuuril 2200 ° F. Sellisel kõrgel temperatuuril muutub tööriistateras pärast stantsimist ja joonistamist aukust spiraalseks. Selle tulemuseks on ebaühtlane seina paksus ja õmblusteta roostevabast terasest toru kõrge ekstsentrilisus.


Õmblusteta roostevabast terasest toru omadused: esiteks, mida paksem on toote seinapaksus, seda ökonoomsem ja praktilisem see on. Mida õhem seina paksus, seda kõrgemad on töötlemiskulud; teiseks määrab toote protsess selle piiratud jõudluse. Üldiselt on õmblusteta terastoru täpsus madal: seina paksus on ebaühtlane, toru sise- ja välispinna heledus on madal, suuruskulu on kõrge ning sise- ja välispinnal on postid ja mustad täpid. pole lihtne eemaldada Pealegi, selle tuvastamist ja kujundamist tuleb käsitleda võrguühenduseta. Seetõttu näitab see oma eeliseid kõrgsurve, kõrge tugevusega ja mehaanilise struktuuriga materjalides.


Õmblusteta roostevabast terasest torude klassifitseerimine: vastavalt valtsimismeetodile võib selle jagada kuuma valtsimise, kuuma ekstrusiooni ja roostevabast terasest külmtõmbe (valtsimise) torudeks; Roostevabast terasest erineva metallograafilise struktuuri järgi võib selle jagada pooleldi ferriitseks pooleldi martensiitsest roostevabast terasest õmblusteta toruks, martensiitse roostevabast terasest õmblusteta toruks, austeniidi ferriitsest roostevabast terasest õmblusteta toruks jne; Sektsiooni kuju järgi saab selle jagada ümmarguseks toruks ja erikujuliseks toruks. Ümmarguseid terastorusid kasutatakse laialdaselt, kuid on ka mõned ruudukujulised, ristkülikukujulised, poolringi, kuusnurga, võrdkülgse kolmnurga, kaheksanurga ja muud erikujulised roostevabast terasest torud.


Roostevabast terasest õmblusteta torude puudused: keevitamiseks sobiva keemilise koostise puudumise tõttu esinevad keevitusprotsessis mitmesugused ebastabiilsed tegurid, mida pole lihtne kindlalt ja täielikult keevitada.


Õmblusteta roostevabast terasest toru kasutatakse tavaliselt õmblusteta roostevabast terasest toru ühises struktuuris ja mehaanilises struktuuris. Näiteks mitmesuguste roostevabast terasest, keemia- ja naftaseadmete torude ja mitmesuguste roostevabast terasest konstruktsiooniosade kuum / külm valtsimine.