Roostevabast terasest rakendus

Roostevaba terase on mitmekesine materjal. Kasutati esmakordselt söögiriistad see kiiresti leidnud oma tee keemiatööstuse korrosioonikindel omadustele. Täna korrosioonikindlus on ikka väga oluline ja aeglaselt büst pidevalt materjali mehaanilised karakteristikud on tunnustatuid. See on materjal, mis hoiab edasi leida oma tee uute rakenduste linna lähedal igapäevaselt. Allpool leiate mitmeid rakendusi, kus roostevabast terasest on tõestanud ennast läbi paljude aastate usaldusväärset teenust.

Söögiriistad ja köögitarbed

Kõige tuntum rakendus roostevabade teraste on ilmselt söögiriistad ja köögitarbed. Ilusaimad söögiriistad kasutab spetsiaalselt toodetud 410- ja 420 noad ja klassi 304 (18/8 roostevaba, 18% kroomi 8% niklit) lusikad ja kahvlid. Karastatud ja karastatud, et nuga noad võtab teravate servadega, rohkem kõrgtugevast 18/8 roostevaba on lihtsam töötada ja seetõttu sobivam otsitakse objekte, mida tegema läbi mitmeid kujundamine, poleeritakse ja lihvimine protsesside saab kasutada näiteks 410/420 erinevate vormide.

Keemia-, töötlemis- ja oil & gas tööstusharudes

Ilmselt kõige nõudlikuma tootmissektorile, mis kasutavad roostevabade teraste on kemikaal, töötlemise ja oil & gas industries loonud suure turu roostevabast terasest paakides, torud, pumbad ja ventiilid samuti. Üks esimene olulisemad edulood 304 roostevaba terasest oli hoiuruum lahjendatud lämmastikhapet nagu ta võiks kasutada õhem lõigud ja oli tugevam kui muud materjalid. Omama suuremat korrosioonikindluse mitmed erinevad temperatuurid on välja töötatud eri kvaliteediklasside roostevabast terasest. Mida kasutatakse veemagestamisjaamade, reoveepuhastitest, offshore oilrigs, harbour toetab ja laevade propellerid.

Elektrienergia tootmine


Roostevabade teraste ja muud korrosioonikindel sulamid on ulatuslikult kasutatud 1917.aasta oktoobripöördeni võidelda korrosiooni kõrgendatud temperatuuri juures. Eelkõige nikli sulamid kasutatakse kõrge temperatuur tugevus ja oksüdeerimise vastupanu fossiilkütusel töötavate elektrijaamade. Nikli sulamid ja teisi roostevabast terasest kasutatakse laialdaselt ka suitsus gaasi desulfarization ühikut.
Tuumaenergia tööstuse ka kasutatakse palju roostevaba, sageli nimetatud madala koobalti sisaldus mõlema power generation ja kiirguse mittesaavutamine. Tehakse eriline louvered ventilatsioonišahtid, mis on mõeldud kasutamiseks hädaolukordades sulgeda taimede aastat kui vaja. Auru- ja gaasiturbiinide kasutamiseks roostevaba, sest selle korrosiooni vastupanu ja kuumuta tulekindlad omadused.

Toiduainetetööstus

Ka suure hulga roostevabast terasest on kasutatud toidu tootmisel ja ladustamisel. Enim kasutatavad klassid on 304 ja 316. Üldjuhul 304 on põhiliselt tööhobune klassi 316 kasutatakse eksimusega keskkondades. Oluline põhjus karusnaha kasutades roostevabade teraste ei ole nii palju sööbivuse toidu ise kui ka asjaolu, et roostevabast terasest kasutamine võimaldab kiiremini ja efektiivsemalt puhastamist. Nt jäätise tootmine 316 on määratud nii, et tugev anti bakteriaalse puhastus- ja loputusvahendit süsteemide kasutamist. Üks eeliseid on roostevabast terasest on ilmutab ei maitse toidule, et see tuleb puutuda.

Arhitektuur, ehitus ja ehitus

Arhitektuur, ehitus ja ehitus on kasvav turg paljude kaasaegsete hoonete kasutan roostevabade teraste, fassaadi, katuste ja fassaadide. Teine asi on, et anti vandaalide omadusi roostevaba ja madalad hoolduskulud pakub kasvaval turul ühistranspordi Piletite masinad ja tänava mööbel. Roostevabade teraste kasutatakse Ehitusmaterjalid, samuti. Kui kasutatakse hakkas raudbetoonist peeti kasutatud süsinikterasest oleks ei roosteta, nagu tsement, lubjakivi, mis on saadud ilmselt on aluseline. Siiski pidevalt kasutate mustusest soola sillad võite muuta pH happeline seeläbi kriibitud terasest, mis laieneb ja praod betooni. Roostevabast terasest sarrusevardaid, kuigi esialgu kallis, on osutunud väga hea elutsükli maksvate Karjalast.

Meditsiinilised rakendused

Eriti puhtana sulanud roostevabast terasest kasutatakse meditsiinilised implantaadid ja kunstlik puusad. Meditsiinitehnika - ortopeediliste voodid, kapid ja eksami masinaid - nagu palju tehakse standard: roostevaba, sest tema hügieenilised ja lihtsalt puhastatav omadused. Farmaatsiaettevõtted kasutada roostevabast terasest pill vahetamisse ja punkrid ja torustik kreemid ja lahendusi.

Automotive

Autod on kasutavad üha enam roostevabast terasest, peamiselt heitgaasisüsteemide (astme 409) ja katalüüsmuundurid, vaid ka struktuurse otstarbega. Suuremat tähelepanu oli suunatud saavutada madal pikaajalise hoolduskulud, väiksem keskkonnamõju ja suurem mure elutsükli kulusid, roostevabast terasest turul jätkuvalt parandada.