On roostevabast terasest toru ohutu joogivesi

Roostevabast terasest toru on ohutum, tervislikum, kõige keskkonnasõbralikumad materjalid maailmas, mis on kõige sobivam joogivee toru.


Alates 1980, Jaapan on jõuliselt edendanud roostevabast terasest torude ja liitmike kasutamist, ja nüüd on populaarsuse määr ületanud 96%. Ameerika valitsus ANSI/NSF61-1997a koodi reegel: "metalltorude jaoks, mida kasutatakse joogivees, on lubatud ainult roostevabast terasest ja toruplaadiga rauast torud." USA rahvusvahelise koodeksi komisjoni torustiku ja elamuehituse koodi praegune 2003 väljaanne on taas selge. Detroidi $300 000 000 uus Fordi staadioni peamine veejuhe ja otsejoogivesi on valmistatud 304 roostevabast terasest. Alates 1980, paljud roostevabast terasest materjale on kasutatud veesüsteemis Saksamaal. Alates 1995 on Itaalia linnad võtnud kasutusele tehnoloogia, mis ei pea kaevama kraaviteid, et asendada peamine veejuhe roostevabast terasest torustiga. Pärast 10 aastat katseid Karlskoga, Rootsi, peamised torud sõlmeline malmi ja PVC maetud veevarustus on asendatud 316 roostevabast terasest torud.


Miks on roostevabast terasest toru, mida kasutatakse joogivee piina riikides üle kogu maailma?

1. on palju eeliseid roostevabast terasest toru: 1. hügieen: sisemine sein on kõrge viimistlus ja ei ole lihtne skaala pikaajaliseks kasutamiseks, mis täielikult vastab joogiveehügieeni standarditele.


2. korrosioon: kogu toru on töödeldud, pind on marineeritud ja passimatu, ja see on vastupidav. Isoleerkihi või korrosioonivastase kihi lisamine on parema korrosioonivastase toimega.


3. kõrge tugevus: terviklik tugevus on kahekordne tsingitud toru, kolm korda vasktoru, ja võib taluda vee rõhu 10Mpa.


4. kerge kaal: kaal on 1/3 tsingitud toru, mis sobib eriti torustik kõrghoone hooned.


5. madal juhtivus: madala soojusjuhtivusega, 1/4 vasktoru, madala soojuspaisumise määr.


6. keskkonnakaitse: ei saastet ehitustööplatsil, keskkonda ei saastet, 100% ringlussevõttu.


7. pikaealisus: kasutusiga on kuni 70 aastat, mis on kooskõlas hoonestuseluga. Seda ei ole vaja asendada ja säilitada kogu eluks ning hoolduskulud on madalad.


8. salvestamine: ei ole lihtne lekkida ja säästa veevarude.


9. ilus: kõrge kvaliteediga ja suuremeelne, torujuhtme saab paigaldada tume kate. Isolatsioonikiht või korrosioonivastane kiht võib olla erinevaid värve.

Ühesõnaga, roostevabast terasest materjal on ohutu ja mittetoksiline, ei mõjuta vee kvaliteeti ja on kahjutu inimeste tervisele.