Kuidas ühendada roostevabast terasest toru

Roostevabast terasest torude ühendamise tavalised meetodid hõlmavad peamiselt ekstrusioonühendust, keermeühendust, äärikuühendust, keevitustüüpi ühendust jne.


1. Väljapressimisühendus

Sisestage otsik bellmouthisse (tihendusühendus, rõngastihendusühendus, topeltkompressioonitüüp / kahekordne väljapressimistüüpühendus on toru sisestamiseks toruliitmikusse, tihendusühendusega pistikühendus on toruliitmiku sisestamiseks toruliitmikusse) . Paigaldamisel tuleb tihvti kesktelg joondada kelluka keskteljega. Pärast sisestamist kasutage ühenduse pigistamiseks spetsiaalseid tööriistu, kinnitage toruliitmik toru külge ja saavutage ühendus läbi tihendusrõnga veetõkke efekti. Ekstrusioonühendusmeetodi kasutamine õhukese seinaga torude ja toruliitmike realiseerimiseks, materjalide säästmiseks, torud pole eemaldatavad ja torude kvaliteet peab olema kõrge.


2. Keerme tüübi ühendus

Tuntud ka kui kruviühendus, on see torujuhtme ja torujuhtme, torujuhtme ja ventiili ühendamiseks läbi sisemise ja välimise keerme. Seda ühendust kasutatakse peamiselt terastoru, vasktoru ja kõrgrõhutoru ühendamiseks. Keermestatud ühendus on laialt kasutatav eemaldatav püsiühendus, mida on lihtne paigaldada, stabiilne ja kvaliteetne.


3. Äärikuühendus

Äärikuühendus on omamoodi ühendusviis, kus kaks toru või toruliitmikud kinnitatakse vastavalt äärikplaadile, seejärel lisatakse kahe äärikuplaadi vahele äärikupadi ja lõpuks pingutatakse kaks äärikuplaati poltidega, et need omavahel tihedalt kokku liita.


4. Keevitustüüpi ühendus

Argoonikaarkeevitust kasutatakse tavaliselt roostevabast terasest toru põhja tihendamiseks, pinna katmiseks kasutatakse käsitsi kaarkeevitust ja kaitseks täidetakse argooni torusse, nii et toru sisemine keevisõmblus ei põhjusta oksüdeerumist. Väiksema läbimõõduga roostevabast terasest toru jaoks saab selle ka otse argoonikaarkeevitusega tihendada. Pärast roostevabast terasest toru keevitamist tuleb keevisõmbluse pind kaitsta, näiteks happega hapnemisega pastaplastiveerimispasta abil. Erinevate ühendusvormide järgi võib keevituse jagada tagumikkeevituseks ja pistikupesakeevituseks.