201 roostevabast terasest mähisriba

Toote üksikasjad

Beall Industry Group on professionaalne ja kogenud roostevabast terasest täppisribade tootja. Pakume klientidele laia valikut mähiseid, ribasid paksusega 0,1-3,0 mm ja laiusega 10-800 mm. Moodsa varustuse ja kõrgtehnoloogia abil ei saa me vaeva näha roostevabast terasest rullide, kõrgema kvaliteediga ribade tarnimisel.

 

Tüübi 201 roostevabast terasest ribade kuumutamistemperatuur on 1850–2000 ° F. Karbiidi sadestamise vahemikus (1500–800 ° F) on vajalik kiire jahutamine, et hoida karbiidid lahuses ja vältida sensibiliseerumist. 201 roostevabast terasest ribad pole termilise töötlemise teel kõvastuvad, vaid kõvastuvad ainult külmetöötlemise teel. Neid ribasid saab keevitada kõigi tavapäraste meetoditega, mida rakendatakse 18% kroomi ja 8% nikkelteraste jaoks. Kasutada võib tavalise kroomi-nikli analüüsi täitemetalli. Sarnaselt teiste austeniitsete roostevabast terastega, milles süsiniku sisaldus ei ole alla 0,03%, on 201-tüübi roostevabast terasest ribad tundlikud graanulitevahelise korrosiooni suhtes kuumusega mõjutatud keevitustsoonis. Need ribad on vastupidavad paljudele kergetele või mõõdukalt söövitavatele keskkondadele, nende korrosioonikindlus läheneb tüübile 301 ja on paljudes keskkondades edukalt asendatud 304-ga.


Beall Industry Group on üks juhtivaid Hiina 201 roostevabast terasest ribade tootjaid ja tarnijaid ning oleme ka professionaalse tootliku tehasega ettevõte. Tere tulemast meie hulgimüügi madala hinnaga 201 roostevabast terasest ribast.


Pakkimine:

Kõik beall tooted pakitakse, ladustatakse, veetakse vastavalt rahvusvahelistele eeskirjadele.


Kahjustuste vältimiseks on tooted pakitud roostevastase paberi ja terasrõngastega. Identifitseerimissildid on sildistatud vastavalt standardi spetsifikatsioonidele või kliendi juhistele. Spetsiaalne pakkimine on saadaval vastavalt kliendi soovile. Spetsiaalse kaitse jaoks on saadaval puitkast. Soovi korral pakutakse ka muud tüüpi pakkimist.Hot Tags: Hiina 201 roostevabast terasest mähise riba, tootjad, tarnijad, tehase hind, müük
Küsitlus

You Might Also Like