Beall tootmisharu Group Co Limited on juhtiv tootja ja tarnija roostevabast terasest kahepoolne ja super nickle legeeritud materjalid 20 aastat kogemusi eri valdkondade väga erinevaid lõppkasutajaid varustada. Beall tegevusvaldkonna astunud roostevabast terasest välja varasema 1990ndate aastate. 20 aasta arengu, Beall tegevusvaldkonna nüüd kokku maandumisala 520,000 ruutmeetrit ning on 500 töötajat.

Nüüd Beall tegevusvaldkond on 2 leidke Jiangsu provintsis ja Zhejiang provintsis, üks müügisalong Shanghai.Now Beall tegevusvaldkond hõlmab 4 tootmisliinid sulatamiseks, sealhulgas 2 komplekti 12 tonni AOD refing ahju, 1 komplekt 15 tonni AOD refing ahju ja 1 komplekt 18 tonni AOD refing ahju tootmisettevõtetes tootmisettevõtted; 1 pidevvalu terasest toorik masin; 5 määrab külmvaltsimine masinaid; 3 komplekti deoxygenated ere karastada ahju; 1 komplekt kohta 20 tonni termilise töötluse ahjud; advanced 4 tolline 20 tollise külma joonistus masinad ja muud seadmed.

Meie rahvusvaheline müügiesindus Shanghais asutamisest saadik töötanud usinalt Beall's rahvusvahelise müügisalongist professionaalsete maailmaturul kasvava nõudluse rahuldamiseks. Koos tiheda koostöö meie kogenud tehases ja rahvusvaheliste müügisalongist professionaalsete, Beall lubadusi hotelli usaldusväärne kvaliteet, professionaalne teenindus enne ja pärast müügi ajal tarnimisel. Beall ei oma parima, et aidata kliendil säästa kulusid, parandada konkurentsivõimet, teenida kasumit.

Maine ning Beall tegevusvaldkond on aastate jooksul omandatud teadmised pani selle sidustooted kogu maailmas turuliidrite hulka!