AOD ahi

AOD-ahi (argooni hapniku dekarbonatsiooniahi) rafineerimise seadmed argooni hapniku rafineerimiseks. Selle kuju sarnaneb muunduri kujuga.
AOD-tüüpi ahju meetod (st argooni hapniku dekarbreerimine) on roostevaba terase rafineerimise keerukam tehnoloogia. Kasuliku mudeli eelised on lihtsad seadmed, mugav töö, tugev kohanemisvõime, väikesed investeeringud ja madalad tootmiskulud ning seda kasutatakse laialdaselt.
Rafineerimine ahju

Rafineerimisahi on kuumtöötlemistööstuses kasutatav sulatusseade ja seda kasutatakse enamasti sulametallides sulatatud terase lõplikuks deoksüdatsiooniks ja legeerimise protsessiks mustmetallurias. Seade, mida kasutatakse jämedametallide eemaldamiseks rauametallide või terasmetallurgia töötlemisel.
Klassifikatsioone on erinevaid, sõltuvalt sulatamise eesmärgist. Peamised tootmisseadmed on RH rafineerimisahi ja LF rafineerimisahi.
Vaakum-ahi

Vaakumahju, see tähendab vaakumsüsteemi ahju õõnsuse konkreetses ruumis, ahju õõnsuse osa tühjendatakse nii, et rõhk ahju õõnsuses on väiksem kui standardne atmosfäärirõhk. Ahjukambris olev ruum on seega vaakumis, mis on vaakumahi. Kasutatakse peamiselt vaakumisulatamiseks, degaseerimiseks, elektriliste vaakumdetailide lõõmutamiseks, metallosade kõvajoodisega jootmiseks ja keraamiliste metallide tihendamiseks.
Elektroslakiga sulatusahi

Elektrisilmi ümbersulatav ahi on elektriahju seade, mis rafineerib teatavaid teraseid või sulameid, kasutades meetodit räbu kaitsmiseks õhu eest. Elektrisilmi ümbersulatamine viiakse tavaliselt läbi atmosfäärirõhul ja vaakumühikuid saab vajadusel konfigureerida ka vaakumrafineerimiseks.
Elektrisilmi ümbersulatamise meetod on lihtne ja hõlpsasti kontrollitav ning terasest valuplokid on tihendatud ja pinna kvaliteet hea.
Koorimismasin

Koorimismasinas kasutatakse ümmarguse terase välispinna kiire koorimise saavutamiseks peamiselt keeristorude lõikamise tehnoloogiat, et parandada ümmarguse terasetoodete kvaliteeti. See võib eemaldada töötlemisprotsessis toodete oksiidikihi ja puudused, nii et toodete kvaliteeti saab parandada, et rahuldada erineva tootmise vajadusi.
Haameri masin

Haamrimasin on kõige laialdasemalt kasutatav sepistamisviis. Vasaramasin on masin, mis langeb raske haameri poolt läbi või töödeldakse välise jõu abil, et põhjustada kiire liikumine, et tekitada toorikule kineetilist energiat, et põhjustada plastilist deformatsiooni.
Hammer Machine on lihtsa ülesehitusega ja protsessi hästi kohandatav. See on tänapäeval peamine sepistatud tootmisseade.
Keemiline analüüs

Metallide keemiline analüüs annab ettevõttele peamiselt täpset teavet metallimaterjalide kohta. Keemilise koostise analüüsi abil saame kiiresti kindlaks teha tootes olevad erinevad komponendid, aidata meil tuvastada materjale, komponente ja sisu, tagada, et toorained vastavad koostise nõuetele, abistada tehast materjalide kvaliteedikontrollis ja vähendada toote kvaliteediprobleeme.
Füüsikaline analüüs

Metallmaterjalide vastupidavust kahjustustele koormuse all nimetatakse mehaanilisteks omadusteks. Rakendatud koormusomadused on erinevad ja ka metallmaterjalide jaoks vajalikud mehaanilised omadused on erinevad.
Meie tehas pakub füüsikalist analüüsi tagamaks, et toodete kõik mehaanilised omadused vastavad kõikvõimalikele standardsetele süsteemidele ja kliendi nõuetele toote mehaaniliste omaduste osas.